Про нас

База відпочинку «Дельта Росі»

Заміський відпочинок на природі та риболовля на річці Рось! Запрошуємо всіх любителів активного відпочинку та гарного клювання на туристичну базу «Дельта Росі», яка розташована на березі річки Рось, у селі Хрещатик Черкаської області, у місці злиття річок Рось та Дніпро. Тут чисте повітря, насичене ароматами сосново-дубового лісу, мальовничі місця, первозданна, незаймана цивілізацією природа.

На базі відпочинку «Дельта Росі» створені всі умови для заміського сімейного відпочинку з дітьми, відпочинку з друзями, корпоративного та романтичного відпочинку. Пікнік, риболовля, купання в річці, прогулянки лісом, тихе полювання, прогулянки катером, прогулянки на квадроциклах, катання на Сапі – все це можливо на базі «Дельта Росі».

Крім традиційної риболовлі з берега або з човна, на турбазі також організовується захоплююче підводне полювання, яке залишить у вашій пам’яті масу приємних спогадів. У цих місцях добре ловиться плотва, краснопірка, вівсянка, ялець, голавль, густера, уклею, гірчак. Відпочинок у лісі, рибальська база «Дельта Росі» Також трапляється щука, лящ, карась, сом, язь, лин, піскар, стрімчанка, голець, щипівка, короп, окунь, в’юн, йорж, носар, жерех, бичок, товстолобик, . Спійману рибу ви можете забрати додому або приготувати з неї справжню рибальську юшку прямо на березі річки, в казані на відкритому вогні.

Фото

Відео

Вартість послуг бази «Дельта-Росі» сезон 2023-2024 р.

ПослугаВартість
Номер «Економ» (за добу)1000 грн.
4-місний номер «Комфорт» (за добу)2500 грн.
4-х місний будинок (за добу)2500 грн.
Будинок на 7 спальних місць (за добу)2500 грн.
Оренда всієї бази на 30 люд. (в т.ч. Новий рік) (за добу)договірна
Оренда човна з мотором + бензин (світловий день)2000 грн.
Оренда човна без мотора (світловий день)800 грн.

Наша адреса

Координати GPS 49.632472, 31.6118571

Черкаська область, Черкаський район, с. Хрещатик, вул. Побережна, 40
+38 096 337-30-53
hello@delta-rosi.com.ua

Забронювати номер




*обов'язкові поля